مقالات

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز کمترین قیمت موجود در بازار می باشد که می توانید برای سفارش با شماره های درج شده در وب سایت این مجموعه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. حبوبات یکی از اقلام مورد نیاز در زندگی روزمره عموم مردم می باشد که بخش عظمیی از صنعت غذایی را به خود اختصاص داده است. ماهانه هر خانوار حجم زیادی از حبوبات را در غذاهای متنوع خود استفاده می کنند.

بنابراین قیمت این محصول بسیار مهم است چرا که عموم مردم به دلیل مصرف بالا حبوبات را به صورت فله ای خریداری می کنند و لازم است که اطلاعات دقیقی در مورد قیمت آن داشته باشند. فروش حبوبات با توجه به فصلی بودن آن و یا نحوه ارائه به صورت فله و یا بسته بندی ممکن است متفاوت باشد. در عین حال در صورتی که حبوبات تازه باشند از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

همین دلایل کافیست برای اینکه بدانید نمی توان قیمت حبوبات را به صورت عمده دقیق بیان کرد چرا که حبوبات مدل های متنوعی دارند و با توجه به این کشت کدام شهر و یا کشور می باشند این قیمت عوض می شود. علاوه بر این کیفیت نیز در قیمت حبوبات حرف اول را میزند و بر روی قیمت روز حبوبات تاثیر مستقیم دارد.

در این مقاله قصد داریم لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز را برای شما بیان کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده انواع محصولات در این مقاله با کیمیا بینز همراه باشید.

قیمت عمده لوبیا قرمز

لوبیا قرمز از جمله لوبیاهای معروف و محبوب است که مصرف سرانه بالایی در کشور دارد. از این محصول به صورت وارداتی نیز در بازار وجود دارد که قیمت ارز تاثیر مستقیمی بر نوسانات آن می گذارد. از دیگر مهم ترین مواردی که می تواند تاثیر مستیقیم بر قیمت لوبیا قرمز داشته باشد دستچین بودن آن است. محصول در صورتی که دستچین شود قیمت بالاتری دارد چرا که یکبار تمامی آشغال و خرابی ها دستچین شده است.

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز

قیمت عمده لوبیا سفید

لوبیا سفید خواص بسیار زیادی دارد و در بیشتر غذاها مانند آبگوشت از آن استفاده می شود. این محصول اغلب در کشور ایران تولید می شود و حجم کمی از آن به صورت وارداتی است. لوبیای سفید نیز در دو نوع بوجاری و دستچین در بازار موجود است که نوع بوجاری آن قیمت کمتری دارد اما ضایعات نیز در آن دیده می شود. قیمت لوبیا سفید را در مدل های متنوع می توانید در کیمیا بینز مشاهده کنید.

قیمت عمده لوبیا چیتی

لوبیاچیتی یکی از پرمصرف‌ترین اقلام در حبوبات است که دلیل تقاضای زیاد آن، میزان پروتئین بسیار زیاد موجود در آن است. بخش زیادی از لوبیا چیتی کشور از طریق واردات تامین می‌شود، بنابراین قیمت آن به نوسانات ارز وابسته است و با توجه به افزایش نرخ دلار که منجر به افزایش کالاها به‌خصوص حبوبات و موادغذایی شده است. همچنین کیفیت لوبیاچیتی ساده در قیمت آن تاثیر گذار است.

قیمت عمده نخود

نخود جزو سرانه مصرف بالا در ایران است که جزو محصولات صادراتی نیز می باشد و به سایر کشورهای همسایه ارسال می گردد. با توجه به صادراتی بودن این محصول قیمت عمده نخود صادراتی بیشتر از نخود بوجاری در سطح کشور می باشد و این به دلیل گران شدن ارز، هزینه گمرک و بسته بندی می باشد.

قیمت عمده لپه

لپه سرشار از پروتئین است و پایه ثبات انواع خورشت های ایرانی می باشد. بسیاری از افرادی که دچار بیماری های قلب و عروق می باشند از این محصول استفاده می کنند. این مسئله باعث شده است که قیمت لپه کمی بالا باشد. البته درجه بندی قیمت حبوبات با توجه به کیفیت آن ها می باشد. لپه در سه نوع درجه یک، درجه دو و درجه سه تقسیم بندی می شود. برای مشاهده قیمت عمده لپه می توانید روی لینک کلیک کنید.

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز

قیمت عمده عدس

عدس در دو دسته عدس ریز و عدس درشت می باشد که عموما از کشور کانادا وارد می شود چرا که این کشور مهد تولید عدس در دنیا می باشد. به همین سبب نام عدس کانادایی را حتما شنیده اید. قیمت عمده عدس با توجه به قیمت ارز تعیین می شود و ممکن است نوسانات زیادی داشته باشد.

قیمت عمده ماش

انواع ماش ازجمله حبوباتی هستند که خاصیت‌های بی‌شماری برای آن‌ها تابه‌حال گزارش‌شده است. این نوع دانه در ایران و سرتاسر جهان کشت می‌شود. در بازار حبوبات ایران، انواع ماش خارجی نیز به چشم می‌خورد. انواع ماش‌های خارجی کیفیت بالاتری نسبت به انواع داخلی دارند. هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ کیفیت پخت، ظاهر آن‌ها یک‌ دست‌تر بوده و بعد از پخت نیز، هیچ دانه ماش نپزی وجود ندارد. ماش‌های وارداتی در ایران، اغلب از کشورهایی از قبیل استرالیا، ازبکستان، میانمار، هند و آرژانتین است. به همین دلیل نوسانات قیمت ارز نیز بر روی قیمت ماش موثر است.

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز

لیست قیمت حبوبات فله ای در کیمیا بینز را می توانید از طریق سایت این مجموعه مشاهده کنید. حبوبات جزو محصولات جدا نشدنی از خانواده ها می باشد که انواع مختلفی دارد. برای مشاهده انواع این محصولات روی کیمیا بینز کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *