مقالات

قیمت لوبیا سفید کشاورزی 1403

قیمت لوبیا سفید کشاورزی 1403

قیمت لوبیا سفید کشاورزی 1403 چقدر است؟ لوبیا کشاورزی یکی از لوبیاهای کمیاب به شمار می آید که قیمت آن وابسته به ایرانی و یا خارجی بودن آن دارد. دسترسی به این محصول سخت است و به همین دلیل قیمت بالایی دارد. لوبیا کشاورزی به دلیل کیفیت بالایی که دارد در میان عموم مردم و حتی فروشندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است. شما عزیزان برای دریافت قیمت لوبیا سفید کشاورزی 1403 می توانید با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از مشاورین کیمیا بینز دریافت کنید.

خواص لوبیا سفید کشاورزی

تفاوت اصلی لوبیا سفید کشاوری با دیگر لوبیاها در ظاهر آن می باشد اما علاوه بر ظاهر طعم متفاوتی نیز دارد. برخی از خواص این محصول محبوب به شرح زیر می باشد:

  • درمانی بیماری های قلبی
  • تنظیم فشار خون
  • تنظیم قند خون
  • تقویت معده
  • کمک به بهبود دستگاه گوارش
  • دارای پروتئین و فیبر بالا
قیمت لوبیا سفید کشاورزی 1403

قیمت لوبیا سفید کشاورزی 1403

قیمت لوبیا سفید کشاورزی 1403

قیمت لوبیا کشاورزی در سال 1403 به عوامل مختلفی وابسته است که از جمله آن ها گفت: اندازه های دانه لوبیا سفید بر قیمت آن تاثیرگذار است. هرچه اندازه آن بزرگتر باشد قیمت لوبیا نیز افزایش پیدا می کند. در صورتی که دانه های لوبیا سفید ریز و درشت باشد و از حالت یکدستی خارج شود قیمت لوبیا کاهش پیدا می کند.

لوبیا سفید به دو دسته بوجاری و دستچین تقسیم بندی می شود که لوبیای دستچین پاک شده و یکدست می باشد و به همین دلیل از لوبیا سفید بوجاری قیمت بالاتری دارد. نوسانات بازار نیز ا جمله مهم ترین عواملی است که بر قیمت لوبیا سفید کشاورزی 1403 تاثیرگذار می باشد.

خرید و فروش لوبیا سفید کشاورزی

برای خرید لوبیا کشاورزی بسته به امکاناتی که دارید میتوانید به صورت عمده و یا به صورت اینترنتی خریداری نمایید اگر هزینه مد نظرتان هست میتوانید حبوبات مورد نظر خود ( لوبیا سفید رشتی ) به صورت اینترنتی خریداری نمایید. برای کشت لوبیای کشاورزی باید این شرایط دارا باشد:

  1. خاک حاصلخیز
  2. بارندگی زیاد
  3. دمای متناسب

لوبیا کشاورزی در پخت غذاهای محلی و معروفی مانند باقلا قاتق استفاده می شود. البته گاها از این محصول در خورشت ها به جای لوبیا چیتی و لوبیا قرمز نیز استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *