مقالات

تفاوت قیمت و کیفیت لوبیا چیتی بوجار و دستچین

تفاوت قیمت و کیفیت لوبیا چیتی بوجار و دستچین

تفاوت قیمت و کیفیت لوبیا چیتی بوجار و دستچین در چیست؟ کدام نوع بهتر است؟ لوبیایی که از توسط کشاورز برداشت می شود همگی سالم نیستند و میان آن ها حتما لوبیای دانه شکسته، سنگ، گلف غلاف های خشک شده لوبیا، کرم خورده و یا حتی یکسری نخاله دیده می شود. این لوبیا به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار نمی گیرد.

در این قسمت لوبیای برداشت شده می بایست به کارگاه های بوجاری فرستاده شود و نخاله آن گرفته شود. تفاوت اصلی لوبیای بوجاری و لوبیای چیتی در این بخش می باشد. برخی از افراد به دنبال قیمت لوبیا چیتی بوجار می باشند و در واقع می خواهند لوبیا را از زمین کشاورزی مستقیم خریداری کنند.

در حالت کلی به لوبیا چیتی که هیچ گونه نخاله ای نداشته باشد فارغ از سایزی که دارد، لوبیا چیتی دستچین گفته می شود. برای دریافت قیمت لوبیا چیتی دستچین کلیک کنید.

تفاوت قیمت و کیفیت لوبیا چیتی بوجار و دستچین

لوبیا چیتی بوجار و دستچین در هر شهری ممکن است متفاوت باشد. در برخی از شهرها ممکن است لوبیا چیتی دو درصد دارای نخاله باشد و در برخی دیگر هیچگونه نخاله ای نداشته باشد. مسلما در حالتی که کاملا بدون نخاله است قیمت بسیار بالاتری خواهد داشت. در ادامه از نظر قیمت و کیفیت این دو مدل را بررسی می کنیم.

تفاوت قیمت و کیفیت لوبیا چیتی بوجار و دستچین

تفاوت قیمت و کیفیت لوبیا چیتی بوجار و دستچین

تفاوت قیمت لوبیا چیتی بوجار و دستچین

در مورد تفاوت قیمت لوبیا چیتی بوجاری اختلافاتی میان خریداران وجود دارد. گاها مشاهده شده است برخی از خریداران قیمت های متفاوتی از لوبیا چیتی بوجار دارند. این اختلاف قیمت به نظر شما به چه دلیل است؟ در پاسخ باید گفت که با توجه به درصد نخاله در لوبیای بوجاری و سایز دانه های لوبیا و اینکه لوبیا برای کدام منطقه می باشد این قیمت می تواند متفاوت باشد.

به طور مثال لوبیا چیتی بوجار با 10 درصد نخاله طبیعتا قیمت کمتری نسبت به لوبیا چیتی بوجار با 5 درصد نخاله دارد. اما در حالت کلی لوبیا چیتی دستچین قیمت بالاتری دارد چرا که بخش زیادی از نخاله آن خارج شده است.

تفاوت کیفیت لوبیا چیتی بوجار و دستچین

اگر منظور از کیفیت تنها کیفیت لوبیایی باشد که در مدل دستچین و بوجار وجود دارد بایستی به نوع لوبیا و منطقه آن دقت کنید. گاها خرید لوبیای باکیفیت بوجار بسیار بهتر از لوبیای دستچین بی کیفیت و ریز می باشد. بنابراین برای خرید در ابتدا اطلاعات لازم را در زمینه انواع لوبیا بدست آورید و سپس مدل مورد نظر خود را سفارش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت انواع لوبیا می توانید همین حالا به کیمیا بینز مراجعه کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *